Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

GARANTİ KOŞULLARI

 

Bitonhobi.com üzerinden satın alınan tüm ürünlerin kalite garantisi ve siparişinize ait ürünlerin elinize tam ve eksiksiz ulaşana kadar ki tüm sorumluluk, bitonhobi.com a aittir. Ürün ulaştıktan sonra kargo teslim aşamasında kargoda yaşanabilecek bir hasar durumuna karşı ürününüzü kargo firması yetkilisi önünde kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar ya da hasar varsa, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının tam olarak görevini yerine getirmiş olduğunu kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

Bitonhobi.com sitesi üzerinden aldığınız HEDEF SİSTEMLERİ  dışındaki tüm ürünler TEDARİKÇİ firmaların ön gördüğü garanti koiulları altındadır. Ürün ile size gönderilen faturayı ürünün garantisi devam ettiği süre zarfında muhafaza ediniz.

 

 

Bitonhobi.com ‘dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için PLAYWORLD dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, modifikasyon, onarma vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

Saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışında tutulacaktır.

Ürünlerin tamiri sırasında gerçekleşecek tüm kargo ve sigorta ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Sigortasız bir şekilde gönderilen ürünlerin başına gelebilecek olumsuz durumlardan PLAYWORLD sorumlu değildir

Tamir ve/veya bakım hizmeti sadece Playworld veya Tedarikçi Firma teknik servislerinde ya da Playworld’un o bölgede yetkili kılıp yazılı olarak yönlendirdiği teknik servis noktalarında verilir. Bu noktalar dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamında değerlendirilmez.

 

Garanti koşulları hakkında sormak istediğiniz diğer konular için bilgi@bitonhobi.com adresine email atabilir yada 0 532 560 77 82 numarasından Playworld ile görüşebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.